REFERENCE

Děkuji všem za úžasné reference, které mi  pomáhají se posouvat dál k věcem, které mají hlubší smysl.


S Lenkou jsem měla možnost zažít si nádherný rituál zavinování, který od srdce doporučuji každé ženě. 

Lence jsem od první chvíle důvěřovala. Přijela v příjemné náladě a perfektně připravená. Dokázala jsem se v její přítomnosti uvolnit, bedlivě naslouchala mému sdílení a všem mým potřebám během rituálu. Napojila se na mě a dodávala mi pocit bezpečí. 

Díky její přítomnosti jsem po dlouhé době ze sebe dostala tlak, který mě svíral několik týdnů. 

Celý průběh zavinování mi krásně vysvětlila a odpověděla na všechny mé otázky. Dala mi prostor k projevení mých pocitů, uklidňovala mě její čistá energie a myšlenka, že je tu neustále pro mě a že ví, co dělá. Samotný rituál byl pro mě opravdu životním zážitkem, prostorem k dokonalému odpočinku, napojení na své potřeby, své tělo, své ženství. 

Lenku budu určitě doporučovat každé ženě, která by si rituálem chtěla projít, protože vnímám, že Lenka má v sobě až magický dar být něžnou a laskavou průvodkyní.

 Děkuji Leni 

Eliška Cisko

www.eliskacisko.com

Na tento seminář jsem se dostala úplně náhodně. Prostě tento seminář pořádaný Lenkou si mě zavolal. Můj vztah k menstruaci byl vždy negativní. Díky Leničce se mi podařilo najednou vše překlopit. Seminář byl veden velmi citlivě a ohleduplně ke všem mým potřebám. Dozvěděla jsem se velmi zajímavé informace, které se mnou velmi rezonovaly a já jsem postupně začala objevovat a hlavně chápat svoje psychická rozpoložení v každé fázi jednoho cyklu. Nádherným zakončením tohoto semináře byl rituál menarche, který byl nádherný a místy pro mě dechberoucí. Nic podobného jsem nikdy nezažila. Celý tento čas strávený s úžasnou průvodkyní a také další účastníci mě pomohl vše si v sobě pěkně urovnat a pochopit vše, co bylo do té doby nepochopené. Po semináři jsem asi do 6 dnů dostala menstruaci, která přišla na den přesně a já jsem byla překvapená, že jsem cítila vděčnost a radost z toho, že ji mám. Vždy byl u mě druhý den velmi kriticky, ale tentokrát jsem tím druhým dnem prošla s vděčnosti a láskou úplně pohodově. Takže velké díky patří úžasné Ženě jménem Lenka Nazarejová. Leni, moc děkuji. Tvoje práce má smysl a hlavně jí děláš s láskou a něhou. ❤️🙏

Gabriela


Milá Leni, tímto bych Ti především chtěla poděkovat za den, který jsi se mnou strávila, za chvíle plné porozumění, péče a času, který jsi věnovala jenom mě.

Ze začátku jsem moc netušila, co se bude dít, ale Lenka mě instinktivně, zkušeně a s nesmírným klidem provedla celým rituálem zavinování. Když jsem chtěla, vysvětlovala, když jsem potřebovala být sama se sebou, byla velmi empatická a vše vycítila. Byli jsme na sebe zkrátka dokonale napojené.

Po porodu už jsem sice 10 a 8 let, ale stále jsem neměla některé zážitky sama v sobě srovnané a cítila určité výčitky, a to bohužel nejen k porodu jako takovému, ale i k prvnímu synovi.

Po více než měsíci můžu říct, že se cítím mnohem lépe. Jsem klidnější, k prvnímu synovi najednou cítím to, co jsem k němu dřív bohužel necítila. Za to teď si to neskutečně užívám. Dokonce mi i začal vonět. Dříve jako bych tu vůni necítila. I já sama cítím, jako bych měla jinou vůni.

Byl to krásný a nezapomenutelný den plný něčeho nového a já ještě jednou moc děkuji za možnost prožít tuto chvíli právě s Tebou,

 Děkuji Leni. 

Michaela 


Každý z nás má určený směr cesty, která nás vede, ale ten pocit, když jste ztraceni sami v sobě nebo když sejdete z cesty či stojíte na jednom místě.

V takové chvílí se nabízí průvodce a pomocná ruka, která nás vrátí zpět na tu správnou a ještě lepší cestu, a pomůže nám obnovit napojení se zpět na sebe samou.

Měla jsem to obrovské štěstí, že jsem ji našla, Lenička mi jako průvodkyně a úžasná žena s velkým Ž, nabídla nejen pomocnou ruku, ale hlavně mi pomohla obnovit důvěru.

Důvěru v sebe.

Cesta na které jsme se poznali je skvělá stejně jako ona a zejména nezapomenutelná. Děkuji Leni, ty která mě při každém setkání vítáš s otevřenou náručí v objetí a vlídnými slovy.

Cítím obrovskou vděčnost za to její světlo a energii, kterou ze sebe vydává. Ukázala jsi mi jak kráčet dál ve stavu sebepoznání, sebelásky a náslouchání svému tělu.

Děkuji za tvou úžasnou duši, a za to co jsi pro mě udělala.                                             Moc děkuji Leni.

Broňka Valentová